جزئیات خبر

نخستین نشست سراسری هموندان شورای هماهنگی سازمان های غیردولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

نخستین نشست سراسری هموندان شورای هماهنگی سازمان های غیردولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جهت تصویب روش نامه شورای هماهنگی و همچنین انتخابات نخستین اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی روز آدینه سیزدهم آذرماه سال جاری در اصفهان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی این نشست-نخستین نشست سراسری هموندان شورای هماهنگی با باشندگی بیش از هفتاد تن از نمایندگان و اعضای چهل و هفت انجمن فعال در حوزه های میراث فرهنگی و با حضور مدیران ارشد کشوری و استانی، معاونت ارجمند برنامه ریزی، و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، مدیر کل سازمان میراث فرهنگی، شهردار و اعضای شورای شهر، معاونت امور اجتماعی استانداری اصفهان در تاریخ 12-13 آذر ماه از سوی کانون بارگاه مهر به نمایندگی هیات موسس شورای هماهنگی برگزار گردید.

روز نخست برنامه با سخنرانی دوتن ازهیات موسس شورای مرکزی و مدیران کشوری و استانی در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی اصفهان آغاز گردید.

ادامه برنامه پس از اقامه نماز و صرف نهار در سالن اجتماعات محل اقامت میهمانان به شکل کارگاه توانمندسازی با موضوع" تدوین استراتژی در تشکل های غیردولتی" با تسهیل گری مهندس علی صالحی برگزار شد.

در روز دوم نشست ابتدا پیش نویس "روشنامه شورای هماهنگی" که از سوی هیات موسس تدوین شده یود به شور و نظر هموندان گذاشته شد که پس از ویرایش و اصلاح بندها "روش نامه شورای هماهنگی" از سوی مجمع عمومی هموندان تصویب و به تایید هیات رییسه شورای هماهنگی رسید.

پس از آن مراسم انتخاب نخستین هیات رییسه با حضور و نظارت هیات نظارت و هیات رییسه انتخابات بود برگزار گردید.

از میان 17 نامزد شرکت در انتخابات "هیات رییسه" و همچنین 8 نامزد شرکت در"هیات بازرسان" اعضای زیر به عنوان اعضای اصلی هیات رییسه و هیات بازرسان برای دوسال گزینش شدند.

1-علی رضا روحانی شهرکی(اصفهان)

2-علی رضا صادقی امیری(مازندران)

3-امین سید طباطبایی(شیراز)

4-علی صالحی(اصفهان)

5-رضا ملاحسینی اردکانی(یزد)

6-سمیه مراقی(قزوین)

7-میرمهرداد میرسنجری(تهران)

8-مجید کیوانی(خوزستان)

9-جعفر مهرکیان(خوزستان)

اعضای علی البدل هیات رییسه شورای هماهنگی به قرار ذیل است:

1-مرجان حمزوی زرقانی(فارس)

2-نیلوفرپرزیوند(تهران)

اعضای اصلی هیات بازرسی:

1-شهلا جهانگیر

2-سجاد عسگری

3-احمد سواری(عضو علی البدل)

پس از تشکیل اولین جلسه "هیات رییسه" شورای هماهنگی و انتخابات درونی و انتخاب مسئولیت افراد این نشست در پایان روز 13 آذرماه به کار خود پایان داد.