نحوه عضویت در انجمن

نحوه عضویت در انجمن

الف)عضو پیوسته: اشخاصی که دارای مدارک تحصیلی و یا دانشجوی رشته‌های مرتبط با میراث فرهنگی(مرمت، معماری، شهرسازی،  باستان شناسی، گردشگری و ...) هستند به عضویت پیوسته انجمن پذیرفته شده، از این اعضا در کارگروه‌های تخصصی و برنامه‌های اصلی دعوت به عمل آمده و می‌توانند در نشست‌ها، همایش‌ها،کارگاه‌های آموزشی و سفرهای علمی انجمن حضور یابند. مبلغ حق عضویت این گروه 250000 ریال می‌باشد.

ب) عضو وابسته: اشخاص علاقه مند به حوزه میراث فرهنگی با مدارک تحصیلی متفاوت به عضویت وابسته انجمن پذیرفته شده، از این اعضا در نشست‌ها، همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی انجمن و برگزاری سفرهای علمی دعوت به عمل می‌آید. مبلغ حق عضویت این گروه 150000 ریال می‌باشد.

ج)عضو افتخاری:شخصیت‌هایی که مقام علمی برجسته‌ای در رشته‌های مرتبط با میراث فرهنگی داشته باشند و یا به پیشبرد اهداف انجمن کمک موثر و ارزنده‌ای داشته باشند به عضویت افتخاری انجمن پذیرفته می‌شوند.

 

علاقمندان به عضویت در انجمن دوستداران یادمان‌های ماندگار می‌توانند پس از تکمیل فرم پیوست شده، آن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به آدرس اینترنتی انجمن yademanha.ngo@gmail.com ارسال و حق عضویت را به شماره حساب انجمن به شماره  4201054201  بانک ملت واریز نمایند.
برای دریافت فرم عضویت در انجمن دوستداران یادمان‌های ماندگار،فایل پیوست را دانلود نمایید.

 

مدارک لازم برای عضویت در انجمن:

1-فرم تکمیل شده

2ـ تصویر شناسنامه و کارت ملی

3ـ تصویر آخرین مدرک تحصیلی

4ـ تصویر عکس 3*4 با حجم حداکثر 300Pi

5ـ تصویر فیش واریزی حق عضویت